Spracuj si svoj stres TRE - intro

25.09.2020 09:30

Návrat do svojej sily i zraniteľnej nevinnosti
alebo - Ako sa mať naplno a cítiť svoju celistvosť

Aktivujte v sebe svoju najhlbšiu časť, ktorá sa stará v našom tele prirodzene o naštartovanie samoliečivých procesov. Napätie a stres tak nezostávajú v tele, ale sa jednoducho “vytrasú” - uvoľnia. Telo sa lieči spontánne.

Stres a napätie sa dajú ľahko a účinne uvoľniť z tela. Jednoduchým, no špeciálnym roztrasením svojho tela.
 

V spolupráci o.z. FASCINUJÚCE DETI a JASPIRE s.r.o. organizujú

workshop TRE® - intro PEZINOK

Stres a napätie sa dajú ľahko a účinne uvoľniť z tela. Jednoduchým , no špeciálnym roztrasením svojho tela.

Jedinečná príležitosť zúčastniť sa prvého jednodňového workshopu metódy  TRE® na Slovensku. Bude v dvoch mestách.

Na workshope sa naučíte základné cvičenia, ktoré môžete používať pre seba. Budete mať možnosť rozhodnúť sa pokračovať ďalej na ďalších seminároch a dokonca je možné ísť aj na certifikáciu a stať sa TRE lektorom/kou.

Pezinok 25.9.2020 alebo 26.9. 2020

 Vzdelávacie centrum, Silvánová 4 (9:30 – 15:30)

Zaregistruj sa tu: https://prihlasovanietu.formees.com/f/formulare/

 

TRE® je inovatívna séria cvičení, ktoré pomáhajú telu uvoľniť hlboké svalové vzorce stresu, napätia a traumy, bez potreby rozprávať. Cvičenia bezpečne aktivujú prirodzený reflex trasenia alebo vibrovania, ktorý uvoľňuje svalové napätie a upokojuje nervový systém. Keď je tento mechanizmus svalového trasu/vibrovania aktivovaný v bezpečnom a riadenom prostredí, telo je podporené k návratu do rovnováhy.

Napätie & Traumu Uvoľňujúce cvičenia (alebo TRE®) je založený na základnej myšlienke, že stres, napätie a trauma sú psychologické aj fyzické. Je podporený výskumami. Pri TRE® sa človek cíti príjemne a po ňom pokojne a vyrovnane. TRE® denne pomáha mnohým tisíckam ľudí na celkom svete.

TRE® je svojpomocný nástroj, jeden krát sa to naučíš a môžeš to používať ľubovoľne podľa potreby pre podporu svojho duševného zdravia a osobnej pohody.

Pri pravidelnom používaní to prináša:

  • Hlbšiu relaxáciu
  • Zlepšenie spánku
  • Zredukovanie bolesti
  • Väčšiu odolnosť
  • Redukciu pracovného stresu
  • Zlepšenie stability jadra (core)
  • Viac energie a vitality
  • Silnejšiu všímavosť
  • Rýchlejšie zotavenie
  • Posilnené vzťahy

 

Možnosť ďalšieho pokračovania až na úroveň certifikácie, ďalšie info na (zatiaľ len v ang.) https://tre-online.com/events/event/tre-module-i-3-day-immersive-slovakia/

Cena 85€

Limitovaný počet miest.

Facilitátorka: Dave Laya Guleng – Medzinárodná TRE® certifikovaná trénerka. Deva Laya sa prvý krát dostala do kontaktu s TRE® v roku 2008 a od vtedy ho praktizuje. Používanie TRE® pre seba a pre klientov ju inšpirovalo natoľko, že sa zaradila do TRE® tréningového programu. Deva Laya momentálne pracuje ako supervízorka a mentorka pre TRE® Provider Trainees a TRE® Certification Trainer.  Samozrejme, robí aj svoje vlastné tréningy, wokrshopy a individuálne sedenia. Je vysoko angažovaná v medzinárodnej organizácii, kde sa podieľa na šírení  TRE® do iných krajín.  Pôvodne je naturopatka, vedie skupiny zamerané na osobný rozvoj, liečenie, meditáciu a prácu so zvukovou terapiou. Cíti veľkú vďačnosť a pokoru,  keď môže byť svedkom liečenia druhých.

 

Viac info na www.omnialance.se/en